Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - ДЕ-ТА ДЕЈАН ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ДЕ-ТА ДЕЈАН ДООЕЛ

 

Сара Фешн објавува оглас за

Магационер
 (Индустриска зона Илинден)


 
Опис на кандидати:
 • Минимум средно образование
 • Основно познавање на работа со компјутери 
 • Минимум 1 година раб искуство како Магационер
 • Тимски играч
 • Одговорна и посветена личност
   
Опис на работни задачи:
 • Испорака на роба
 • Прием на роба
 • Редење роба на рафтови по локации
 • Грижа за уредност на артиклите и средствата за работа
 • Одржување на хигиена на рафтовите
   
Што нудиме како организација:
 • Редовни месечни примања (основна плата плус остварување на бонуси)
 • Добра и позитивна работна атмосфера
 • Соодветна обука за работната позиција
 • Работно време од Понеделник до Сабота од 08-16ч

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете Ваша апликација со Професионална биографија, електронски преку полето Брза Апликација.

Сите останати начини на аплицирање ќе се сметаат како невалидни!
​Само апликантите кои ќе влезат во потесен круг ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде