Vrabotuvanje.com - Оператор - Кочани - Кочани - СПОРТ - ЛАИФ ТРЕЈД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор - Кочани

Кочани

Рок за пријавување:

 • СПОРТ - ЛАИФ ТРЕЈД


 

Спорт-Лаиф Трејд ДОО e компанија која работи на пазарот на игри на среќа подолго од 20 години. Деловната политика на компанијата се заснова на современи деловни принципи. Во текот на изминатите години станавме еден од водечките организатори во областа на игри на среќа и спортските обложувалници. Постојано сме во потрага во пронаоѓање на квалитетни кадри.Се грижиме и инвестираме во своите вработени преку тимска соработка и разни обуки за континуиран развој и професионален напредок во кариерата,што претставува наш приоритет.

За своите потреби Спорт Лаиф вработува на позиција:
Оператор - Кочани

 
Опис на работното место:

 • Внес на тикети во софтверскиот систем
 • Исплата на добитни тикети
 • Припрема на дневна понуда за обложување
 • Извршување на административни задолженија поврзани со тековното работење

 
Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Основно познавање на компјутери
 • Со или без работно искуство

 
Личен профил:

 • Способност за работа во тим
 • Високо ниво на интегритет и доверливост
 • Одлични комуникациски способности
 • Одговорност и посветеност на работата
   

Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде