Vrabotuvanje.com - Правник - Ул. Михаил Апостолски Дончо бр.7 Битола - ФД СН-Финансии Доо Битола
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Ул. Михаил Апостолски Дончо бр.7 Битола

Рок за пријавување:

  • ФД СН-Финансии Доо Битола
  • Адреса: "Михаил Апостолски Дончо" бр.7, 7000 Битола
  • Веб страна: https://krediti.com.mk/

Финансиското друштво СН Финансии ДОО Битола е современа компанија, која применува модерна технологија и е главно фокусирана на одобрување и исплата на кредити, картички, издавање гаранции и факторинг.

Поради брзиот раст на компанијата и продажната мрежа ширум Македонија, Сн-Финансии Доо Битола има потреба од проширување на тимот, на следнaта работна позиција:

 
ПРАВНИК
 
 

Потребни квалификации:

  • Високо образование, Правен факултет
  • Одлично познавање на MS Office
  • Организациски и аналитички способности
  • Колегијалност, флексибилност, аналитичност во донесување на одлуки, желба за учење и напредување
  • Одговорна, посветена и лојална личност
 
Вашата професионална биографија и мотивациско писмо испратете ги преку полето Брза Апликација најдоцна до 22.05.2022 година, со назнака на огласот за кој аплицирате.

Сите апликации ќе бидат третирани со строга доверливост. Само селектираните кандидати ќе бидат повикани на тест и интервју.

Согласно Законот за заштита на лични податоци Ве молиме во Вашата порака наведете дали прифаќате Вашите податоци да се чуваат во базата на ФД СН финансии за идни вработувања. Доколку нема никаква напомена податоците ќе бидат избришани.
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Право изнесува 23.814 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде