Vrabotuvanje.com - Комерцијалист - Струмица - Струмица - БЛУ ЧИП ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Огласот не е активен. Пријавувањето е невозможно.

Комерцијалист - Струмица

Струмица

Рок за пријавување:

  • БЛУ ЧИП ДООЕЛ Скопје

Comodita Home е најголемиот регионален малопродажен ланец за производи за домот. Во Март 2015 година Comodita Home и официјално се појавува на пазарот како самостоен бренд најпрво со 8 продавници, за денеска, по 5 години, да брои 48 продажни салони во целиот регион

Comodita , објавува оглас за следната работна позиција:

КОМЕРЦИЈАЛИСТ
Реон Струмица


Потребни квалификации:

  • ВСС/ССС
  • Пожелно познавање на англиски јазик
  • Претходно работно искуство 
  • Искуство со компјутерска работа, активно работење со MS Office
  • Јаки организациски, комуникациски вештини, можност за работа со рокови и под притисок


Личен профил:

  • Динамична и иницијативна личност
  • Ориентираност кон клиенти
  • Посветеност, лојалност
  • ​Одлични организациски и комуникациски способности

Доколку сте заинтересирани, Ве молиме Вашите биографии да ги испратите преку полето Брза Апликација.

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде