Vrabotuvanje.com - Менаџер на продажба - Машински инженер - Скопје - ЕКСПЕРТС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Менаџер на продажба - Машински инженер

Скопје

Рок за пријавување:

Поради проширување на нашиот тим имаме потреба од:

МЕНАЏЕР НА ПРОДАЖБА - МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР

Потребни квалификации:
 • Високо образование
 • Познавање од областа на компримиран воздух
 • Познавање на англиски јазик
 • Возачка дозвола Б категорија
 • Самоиницијативност, лојалност, посветеност, креативност, одговорност
 • Личност која ги почитува и завршува зададените задачи
 
Опис на работното место:
 • Ја менаџира и директно учествува во продажбата на целокупната опрема од застапничките програми
 • Договара проекти, дефинира инсталации и опрема, изготвува понуди
 • Соработка и координација со продажната и техничката служба на компанијата
 
Компанијата нуди:
 • Oдлична можност за професионален развој за амбициозни кандидати ориентирани кон постигнување на резултати
 • Полно работно време
 • Почетна нето плата: 60.000 денари
 

Доколку сте заинтересирани, Ве покануваме да го испратите Вашето CV преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Машинско инженерство и Бродоградба изнесува 26.404 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде