Vrabotuvanje.com - Машински инженер - Куманово, Скопје - РАПИД БИЛД ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Машински инженер

Куманово, Скопје

Рок за пријавување:

 • РАПИД БИЛД ДОО

 

РАПИД БИЛД ДОО КУМАНОВО
има потреба од следната работна позиција:

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР СО ИЛИ БЕЗ РАБОТНО ИСКУСТВО
 

Потребни квалификации:

 • Високо образование 
 • Со и без работно искуство
 • Компјутерски вештини MS Office, AutoCAD ќе се смета за предност
 • Одлични раководителски и организациски способности;
 • Изразена самоиницијативност и самостојност при работењето; 
 • Прецизност и соодветна брзина во работењето.
 • Способност за тимска работа 
 • Способност за работа под притисок и во дадени рокови

Личен Профил:

 • Организираност и одговореност
 • Комуникативност
 • Посветеност, лојалност, иницијативност.
 • Флексибилност за соработка со широк профил на луѓе

Напомена: Кандидатите може да се од Скопје и Куманово

Карактеристика за работното место: способност за самостојно извршување на работите, почитување на зададени рокови за исполнување обврски, поттикнување на тимскиот дух во работењето.

Ви нудиме разновидна и динамична работа, можност за екстерна и интерна едукација, шанса за понатамошно лично усовршување и адекватна заработка во согласност со Вашето искуство и залагање.

Доколку ги исполнувате бараните квалификации потребно е да пратите ваше CV преку полето Брза Апликација или да се јавите на 075/289-790.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Машинско инженерство и Бродоградба изнесува 26.404 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде