Vrabotuvanje.com - Помошник дупчач во Одделение Геотехничка Оператива - Скопје - ГЕИНГ Кребс унд Кифер Интернешнл и др.ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошник дупчач во Одделение Геотехничка Оператива

Скопје

Рок за пријавување:

  • ГЕИНГ Кребс унд Кифер Интернешнл и др.ДОО Скопје
 
 

Друштвото за градежништво, промет и услуги ГЕИНГ ДОО Скопје е компанија лоцирана во Македонија, која испорачува комплетни решенија од областа на геотехниката, хидротехниката, енергетиката, рударството, патната инфраструктура и заштитата на животната средина. Поради зголемен обем на работа Друштвото за градежништво, промет и услуги ГЕИНГ ДОО Скопје има потреба од вработување на:
 
Oглас за работна позиција: Помошник дупчач во Одделение Геотехничка Оператива
 

Минимум потребни квалификации: 
  • Образование: ССС 
  • Работно искуство: со работно искуство во геотехничка оператива и познавање на опрема за дупчење 
  • Возачка дозвола - Б категорија
 
Вашата биографија, со задолжително наведување на работната позиција за кој се пријавувате, телефонски контакт и адреса на електронска пошта, можете да ги доставите:
  • Преку полето Брза Апликација
  • По пошта на адреса: ул. Борис Трајковски бр. 111 Скопје, најдоцна до 30.09.2022 година.
     
Само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг на избор и кои ги исполнуваат бараните услови, ќе бидат повикани на разговор.
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Архитектура изнесува 25.340 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде