Vrabotuvanje.com - Надзорен инженер - Скопје - ГЕИНГ Кребс унд Кифер Интернешнл и др.ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Надзорен инженер

Скопје

Рок за пријавување:

  • ГЕИНГ Кребс унд Кифер Интернешнл и др.ДОО Скопје
 
 

Друштвото за градежништво, промет и услуги ГЕИНГ ДОО Скопје е компанија лоцирана во Македонија, која испорачува комплетни решенија од областа на геотехниката, хидротехниката, енергетиката, рударството, патната инфраструктура и заштитата на животната средина. Поради зголемен обем на работа Друштвото за градежништво, промет и услуги ГЕИНГ ДОО Скопје има потреба од вработување на:

Oглас за работна позиција: Надзорен инженер

 
Минимум потребни квалификации: 
  • ВСП - Дипломиран градежен инженер со Овластување А за надзорен инженер од Градежништво
  • Работно искуство: минимум 5 (пет) години како надзор или 10 (десет) години во струката
  • Самостојно водење на надзор или како дел од надзорен тим
  • Пожелно е познавање на Англиски јазик
  • Познавање и работа со MS Office
  • Возачка дозвола - Б категорија
Дополнителни квалификации/вештини/познавања:
  • Соработка или работа на проекти инвестирани од МФИ и ЈПДП ќе се сметаат за предност
 
Вашата биографија и мотивационо писмо, со задолжително наведување на работната позиција за кој се пријавувате, телефонски контакт и адреса на електронска пошта, можете да ги доставите:
  • По електронска пошта преку полето Брза Апликација
  • ​По пошта на адреса: ул. Борис Трајковски бр. 111 Скопје најдоцна до 05.12.2022 година.
Само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг на избор и кои ги исполнуваат бараните услови, ќе бидат повикани на разговор. 
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде