Vrabotuvanje.com - Куќна помошничка - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Куќна помошничка

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

КУЌНА ПОМОШНИЧКА​

Потребни квалификации:

  • Претходно работно искуство на иста позиција ќе се смета за предност
  • Минимум завршено средно образование
  • Добра психо - физичка подготвеност
  • Одговорна, чесна, дискретна, лојална, доверлива личност
     

Главни задачи и одговорности:

  • Помагање во домаќинството (пеглање, одржување на хигиената во домот, набавка и подготовка на храна)


*Работната позиција е за втора смена почнувајќи од 15:00 до 22:00 часот.
 

Својата професионална биографија CV може да ја доставите електронски преку полето Брза Апликација 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде