Vrabotuvanje.com - Eлектро инженер - Велес - ЛЕОВ КОМПАНИ ДООЕЛ Велес
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Eлектро инженер

Велес

Рок за пријавување:

 • ЛЕОВ КОМПАНИ ДООЕЛ Велес
 • Адреса: „Васа Кошулчева“ бр.45а, 1400 Велес
 • Веб страна: http://leov.com.mk
 

Компанијата ЛЕОВ е приватна компанија од Велес, Македонија, основана во 1984 година со основна дејност производство на електрични апарати. Започна како семеен бизнис, но денес компанијата Леов се разви во една од водечките компании на пазарот.

Поради проширување на тимот, имаме потреба од

Електро инженер
Велес

ОДГОВОРНОСТИ

 • Превентивно и интервентно одржување;
 • Водење на записници;
 • Работа во тим;

КВАЛИФИКАЦИИ

 • Диплома од електро факултет;
 • Задолжително познавање на англиски јазик;
 • Работа воQNS системот и работа со записи од истиот;
 • Работа во MS OFFICE,EXCEL.
 • Работно искуство се смета за предност;
 • Организираност и одговорност;
 • Способност за тимска работа;
 • Лојалност, иницијативност, темелност, енергичност;

НУДИМЕ

 • Редовни месечни примања;
 • Пријатна работна атмосфера;
 • Можност за стручно усовршување.

Ги покануваме заинтересираните кандидати да се пријават со испраќање на своето CV преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Машинско инженерство и Бродоградба изнесува 26.404 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде