Vrabotuvanje.com - Овластен сметководител - Скопје - ЛАНД-СЕРВИС ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Овластен сметководител

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЛАНД-СЕРВИС ДООЕЛ Скопје
  • Адреса: Мишко Михајловски бр.14а К.Вода, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://www.landservis.com.mk/

Компанијата ЛАНД - СЕРВИС ДООЕЛ СКОПЈЕ има потреба од:

овластен сметководител


​Потребни квалификации:

  • Со работно искуство од минимум 3 години,
  • Со лиценца за овластен сметководител,
  • Искуство во изготвување на завршни сметки, ддв пријави, плата...
  • По можност познавање на програм Пантеон.

лИчен профил:

  • Одговорна и чесна личност
  • Способност за работа под притисок и кратки рокови
  • Способност за тимска работа

Вашите пријави можете да ги доставите преку полето Брза Апликација

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде