Vrabotuvanje.com - Сметководител - Битола - ХРИСО-СМЕТКОВОДСТВО ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Сметководител

Битола

Рок за пријавување:

  • ХРИСО-СМЕТКОВОДСТВО ДООЕЛ
  • Адреса: Иг.Атанасовски Компл. Веро бр.17 обј.5а, 7000 Битола

ХРИСО СМЕТКОВОДСТВО ДООЕЛ Битола, е друштво регистрирано за сметководствени, консалтинг услуги и даночно советување. Имаме потреба од

СМЕТКОВОДИТЕЛ - со работно искуство


Потребни квалификации:

  • Диплома за завршено универзитетско образование
  • Работно искуство минимум 3 години во делот на финансии и економија, предност ќе имаат кандидати со искуство во работа во Друштво за вршење сметководствени работи.
  • Кандидатот да поседува способност за работа во тим и работа во диверзифицирана работна средина.
  • Кандидатот да поседува уверение за сметководител или овластен сметководител издаден од ИСОС.

 

Сите кандидати кои се заинтересирани, може да испратат CV преку полето
​"Брза Апликација".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде