Vrabotuvanje.com - Фактурант - Скопје - КОЛИД ФУДС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • КОЛИД ФУДС ДООЕЛ
 • Адреса: ул.6 С.Колешино, 2400 Струмица
 • Веб страна: http://www.kolidfoods.com

 

Водечка компанија од областа на увоз и дистрибуција на производи за широка потрошувачка, застапник на реномирани брендови

 
Има потреба да вработи:
 
ФАКТУРАНТ

 

Задачи и одговорности на работната позиција:

 • Работа со компјутерски систем и документација
 • Превземање и креирање на документи
  • налози
  • фактури
  • повратници
  • товарни листи
 • Корекција и печатење на документи
 • Проверка и архивирање на вратени документи
 • Организација и одржување на опремата и хигиена во канцеларија

Потребни компетенции и квалификации:

 • Иновативност и лична одговорност
 • Организациски вештини и аналитичен пристап во работењето
 • Минимум ССС
 • Со или без работно искуство
 • Одговорно извршување на работните обврски во зададени рокови
 • Иницијативност и желба за работа во тим

Што нудиме:

 • Динамична работа во стабилна компанија
 • Одлична работна атмосфера, солидни и стабилни приходи, и можност за напредување
 • Работа во две смени (I и II смена)
 • Платен секој дополнителен ангажман

 

 
Вашата професионална биографија (CV) можете да ги испратите преку полето „Брза Апликација“.
 
Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде