Vrabotuvanje.com - Сметководител - Скопје - Соравиа Менаџмент
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Сметководител

Скопје

Рок за пријавување:

  • Соравиа Менаџмент

 

За Нас: СОРАВИА ЦЕНТАР СКОПЈЕ е дело на австриската „Соравиа груп“ (Soravia Group). Имајќи повеќе од 100 години успешна деловна историја, „Соравиа груп“ во моментов е еден од најголемите креатори на нови содржини на пазарот на недвижнини во областа на Централна и Источна Европа. Долгогодишното искуство, најсовремената технологија и способноста да им се излезе во пресрет на барањата на клиентите се основа за високиот стандард на објектите на „Соравиа груп“.

Еден од најсофистицираните деловни и трговски објекти во Скопје Препознатлив архитектонски дизајн, врвна локација и конструкција со најдобар квалитет – сето ова понудено од искусен и доверлив партнер. Тоа се неповторливите предности на СОРАВИА ЦЕНТАР СКОПЈЕ: Повеќе од 13,000 м2 деловен простор со највисок квалитет, како и 2,500 м2 трговски простор поврзани со веќе постојниот трговски центар, поставуваат нови стандарди за делотворна и пријатна атмосфера во главниот град на Македонија, зацртувајќи ги и стандардите на иднината.

„Соравиа груп“ (Soravia Group) има потреба од следната работна позиција:

Сметководител

Потребни лични особини:

  • Референца
  • Потврда за неосудуваност
  • Лекарско уверение
  • Лиценца

Потребни квалификации:

  • Пожелно искуство со работа со Пантеон
  • Познавање на англиски јазик - Задолжително
  • Познавање на албански јазик - Пожелно

Плата по договор

Доколку саката да станете дел од нашиот успешен тим, испратете ја Вашата кратка биографија преку Брзата Апликација
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде