Vrabotuvanje.com - Асистент за администрација и тендерска документација - Скопје - Интелегент Нетворк Солушн ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Асистент за администрација и тендерска документација

Скопје

Рок за пријавување:

  • Интелегент Нетворк Солушн ДОО Скопје
  • Адреса: ул.Коле Неделковски, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://ins.com.mk

Интелегент Нетворк Солушн е ИТ компанија која е 16 години на пазарот и во моментов има потреба од Асистент за администрација и тендерска документација кој би се приклучил на нашиот тим.

Бараме посветен вработен кој ќе стане составен дел од нашиот динамичен тим!

АСИСТЕНТ ЗА АДМИНИСТРАЦИЈА И ТЕНДЕРСКА ДОКУМЕНТАЦИЈА

 

Зошто да се придружите на нашиот тим?

  • Oтклучете го вашиот потенцијал и унапредете ја кариерата во опкружување со поддршка и предизвикување
  • Бидете дел од тесно поврзан тим кој ја цени тимската работа, креативноста и иновативноста
  • Работете со широк спектар на клиенти, обезбедувајќи разновидно и привлечно искуство
  • Вашата напорна работа нема да остане незабележана - нудиме конкурентни бенефити и бонуси

Опис на работата:

  • Припрема на секаков тип на документација за оперативно работење на компанијата и учество на ТЕНДЕРИ
  • Секојдневно следење на страната за БЈН за објавени тендери од наш сегмент на експертиза
  • Проверка и архивирање на документација
  • Достава на фактури и договори до клиенти

Потребни квалификации:

  • Искуство во работа со тендери и нивно аплицирање
  • Одлично познавање на англиски јазик
  • Воачка дозвола Б-категорија

Како да се аплицира:

За да се придружите на нашиот тим, испратете ја вашата биографија, мотивационо писмо и референци преку полето Брза Апликација.

Не ја пропуштајте оваа фантастична можност да бидете дел од нашиот растечки, динамичен тим. Пријавете се денес и направете го првиот чекор кон возбудлива и наградувачка кариера!

Интелегент Нетворк Солушн е работодавач со еднакви можности, посветен на различноста и вклученоста. Ги охрабруваме сите кандидати да аплицираат.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде