Vrabotuvanje.com - Овластен сметководител - Скопје - ЗУР Маркет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Овластен сметководител

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЗУР Маркет

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде