Vrabotuvanje.com - Самостоен аналитичар - лабораторија - Битола - Млекара АД Битола
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Самостоен аналитичар - лабораторија

Битола

Рок за пријавување:

  • Млекара АД Битола

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Фармација и Биотехнологија изнесува 36.814 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде