Vrabotuvanje.com - Негуватели - Скопје - ХАНТЕРС ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Огласот не е активен. Пријавувањето е невозможно.

Скопје

Рок за пријавување:

  • ХАНТЕРС ДООЕЛ Скопје


Приватната установа за социјална заштита на стари лица ХАНТЕРС ЛАЈФ Петровец, има потреба од
 

НЕГУВАТЕЛИ

 

Работни услови:

  • Претходно работно искуство;
  • Плата по договор.

Личен профил:

  • Способност за организација;
  • Лојална, мотивирана и стабилна личност;
  • Одговорност, внимателност, љубезност.


Заинтересираните кандидати можат да достават своја кратка биографија преку полето Брза Апликација или да не исконтактираат на телефонскиот број 078897929 и 070317312

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Грижа (за деца, за постари лица...) изнесува 16.702 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде