Vrabotuvanje.com - Техничка Секретарка - Скопје - БОЛКАНГАЗНЕТ ДОО увоз- извоз Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Техничка Секретарка

Скопје

Рок за пријавување:

  • БОЛКАНГАЗНЕТ ДОО увоз- извоз Скопје
БОЛКАНГАЗНЕТ, компанија од Бугарија која се занимава со трговија на гас преку дистрибутивни системи, за потребите на своето претставништво во Скопје има потреба од:

 

Техничка Секретарка

Главни обврски и задачи:

  • Административно - канцелариско работење (учество во изработка на потребни документи и нивно процесирање)
  • Архивирање на влезно - излезни документи, организација, ажурирање и уредно водење на архива
  • Организирање и подготовка на деловни состаноци и други активности за менаџерот на компанијата
  • Грижа и оперативна соработка со деловни клиенти, добавувачи и други соработници
  • Подготовка на прегледи и извештаи по барање на менаџментот.

Потребни способности и вештини?

  • Одлични комуникациски и интерперсонални вештини
  • Познавање на англиски и бугарски јазик
  • Мотивирана, проактивна и стабилна личност

 

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, да аплицирате преку полето БРЗА АПЛИКАЦИЈА. За повеќе информации, обратете се на +389072222411.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде