Vrabotuvanje.com - Хаусмајстор - Скопје - ПУСЗ Геромедикал Феникс
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ПУСЗ Геромедикал Феникс
 • Адреса: 1000 Skopje


 

Дом за стари лица Феникс има потреба од

ХАУСМАЈСТОР

 

Работни задачи:

 • Извршување на ситни поправки и дефекти на електрични уреди
 • Познавање на столарски работи
 • Редовно одржување на домовите и реагирање по потреба за замена/поправка
 • Следење и одржување на водоводна инсталација во домовите
 • Одговорен за следење на сервисни интервенции во домовите

Потребни услови:

 • Искуство/познавање од вршење на хаусмајторски работи
 • Одговорна и посветена личност
 • Способност за тимска работа
 • Задолжително поседување на возачка дозвола - Активен возач

Работниот однос се склучува на неопределено време, со пробен период од 1 месец.

Износот на платата се одредува согласно исполнетоста на критериумите за работната позиција.


Сите заинтересирани кандидати може да ни го испратат своето CV преку Брзата Апликација или контактирајте не на телефонскиот број 078-382-591


  

 

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде