Vrabotuvanje.com - Техничко лице за одржување на машина за производство на душеци - Скопје - СОФТ СЛИП ДООЕЛ Ќојлија, Петровец
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Техничко лице за одржување на машина за производство на душеци

Скопје

Рок за пријавување:

  • СОФТ СЛИП ДООЕЛ Ќојлија, Петровец
 

СОФТ СЛИП ДООЕЛ
​објавува оглас за работна позиција:

Техничко лице за одржување на машина за производство на душеци

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Претходно работно искуство;
  • Познавање на работа со компјутери, МSOffice (Excel, Word, PowerPoint, Outlook);
  • Познавање и активна примена на англиски јазик.

лични карактеристки:

  • Организираност и одговорност;
  • Способност за тимска работа;
  • Лојалност, иницијативност, темелност, енергичност;
  • Способност за работа под притисок и на кратки рокови.

Плата по договор.
Обезбедено храна и превоз.


Вашите апликации со прикачено CV ги очекуваме преку Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде