Vrabotuvanje.com - Опслужувач на слот машини - Скопје - МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Опслужувач на слот машини

Скопје

Рок за пријавување:

  • МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Miniso

 Casino FlaminGo Skopje

има потреба од проширување на својот тим, на работно место

ОПСЛУЖУВАЧ НА СЛОТ МАШИНИ
 

УСЛОВИ ЗА ИЗВРШУВАЊЕ НА РАБОТНИТЕ ЗАДАЧИ:

  • Степен на образование : СРЕДНО
  • Со или без работно искуство (претходно работење во истата област ке се смета за предност)
  • Основно познавање на англиски јазик


ПОТРЕБНИ ВЕШТИНИ:

  • Тимско работење
  • Комуникативна, одговорна и лојална лицност
  • Посветеност кон работата
  • Љубезност и позитивен став 

 

*Почетни месечни примања помеѓу 40.000-44.000денари
*Обезбеден оброк и пијалоци.

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде