Vrabotuvanje.com - CNC Оператори - Скопје - ВУД АТМ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ВУД АТМ ДОО
  • Адреса: Kachanacki pat 210, 1000 Skopje
  • Веб страна: http://woodmak.mk

 ​​

Woodmak - идеален избор за уникатни парчиња мебел за дома или за работното место со модерни дизајни изработени со најсофистицирана технологија.

Woodmak има потреба од следните работни позиции:

CNC ОПЕРАТОРИ

 

НУДИМЕ:

  • Редовен работен однос;
  • Редовна и стимулативна плата;
  • Можност за усовршување и напредување;
  • Можност за платена прекувремена работа;
  • Неопределен работен однос;
  • Колективен годишен одмор;
  • Обезбедена оброк.

Доколку сакате да бидете дел од тимот на Woodmak, вашата биографија испратете ја преку Брзата Апликација.

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде