Vrabotuvanje.com - Одговорен на смена (м/ж) - Илинден 94 - Mondano Tenis Klub Doo
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Одговорен на смена (м/ж)

Илинден 94

Рок за пријавување:

  • Mondano Tenis Klub Doo
  • Адреса: Dimitrie Cupovski 25, 1000 Skopje

АБЦ Тениски Клуб има потреба од работник на следната позиција:
 

ОДГОВОРЕН НА СМЕНА (м/ж)

 

Потребни квалификации: 

  • ССС или ВСС
  • Со или без работно искуство

Опис на работа: 

  • Се работи во две смени.
  • Исклучително динамична работа и комуникативна.
  • Наплата на термини, одржување на терени, соблекувална и канцелариски простории.
 
Ние Нудиме:
  • Плата по договор.
Сите заинтересирани да пратат свое CV со фотографија преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде