Vrabotuvanje.com - Практикант - во сектор финансии - Штип - Adient Seating
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Практикант - во сектор финансии

Штип

Рок за пријавување:

  • Adient Seating

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде