Vrabotuvanje.com - Продажен Персонал (м/ж) - Трета Македонска бригада 47-4 - СИТИ МАРКЕТ ДОО СКОПЈЕ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен Персонал (м/ж)

Трета Македонска бригада 47-4

Рок за пријавување:

 • СИТИ МАРКЕТ ДОО СКОПЈЕ
 • Адреса: БУЛЕВАР 3ТА МАКЕДОНСКА БРИГАДА БР.47 СКОПЈЕ - АЕРОДРНОМ, 1000 Скопје

Сити Маркет Д.О.О Скопје - маркет во населба Аеродром има потреба од дополнителен персонал: 

 

Продажен персонал

 

Ние ви нудиме:

 • Пријатна тимска работна атмосфера и почит.
 • Регрес и платен одмор
 • Можност за унапредување на работна позиција (заменик шеф, раководител)
 • Работно време: 40 часа неделно
 • Почетна плата 27.000,00 ден + бонуси

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование;
 • Со или без работно искуство
 • Познавање на компјутери.

Што очекуваме од нашите вработени:

 • Љубезност и професионалност
 • Сериозност, одговорност и лојалност
 • Комуникативност и тимски дух
Вашето CV со телефонски број и фотографија пратете го преку полето Брза АпликацијаПрепорака и мотивационо писмо се пожелни.
​или
Јавете ни се на тел/моб: 070/332023
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде