Vrabotuvanje.com - Планер на суровини - Прилеп - Прилеп - Gentherm
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Планер на суровини - Прилеп

Прилеп

Рок за пријавување:

  • Gentherm

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде