Vrabotuvanje.com - Skilled Accountants (m/f) - Штип - Bos-s Compliancehub
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Skilled Accountants (m/f)

Штип

Рок за пријавување:

  • Bos-s Compliancehub
  • Адреса: GoceDelchev 48, 2000 Stip

Skilled Accountants

Requirements:

  • Holds a Bachelor's or Master's degree in Economics.
  • Exhibits strong logical thinking.
  • Demonstrates punctuality and reliability.
  • Speaks English fluently.

What we offer:

  • Continuing Education and Training
  • On-the-Job Learning
  • Performance Feedback
  • Utilizing Company Resources

 

Interested in more? Contact us!

​1st Contact via WhatsApp with message to Mare 0032499325816 in english please.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде