Vrabotuvanje.com - Електротехничар / Кабел монтер - Скопје - МАКПЕТРОЛ-ТЕАС АД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Електротехничар / Кабел монтер

Скопје

Рок за пријавување:

  • МАКПЕТРОЛ-ТЕАС АД

МAКПЕТРОЛ-ТЕАС АД Скопје
вработува:

Електротехничар / Кабел монтер
со и без работно искуство (работното искуство ќе се цени како предност) 

Потребни квалификации и способности (вештини):

  • завршени 3 или 4 години средно електротехничко училиште или друго соодветно образование;
  • поседување на возачка дозвола Б категорија;
  • способност за лесно воспоставување комуникација во работна околина, способност за тимска работа (team member);
  • посветеност, способност за работа под притисок и кратки рокови;

Основни предзнаења и вештини кои ќе се сметаат за предност, а се една од следните области:

  • нисконапонски електроенергетски инсталации и осветление;
  • сигурносни системи;
 

Своето CV испратете го преку полето Брза Апликација најдоцна до 06.09.2024 година.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Електротехника изнесува 22.219 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде