Vrabotuvanje.com - Кредитен референт во Сектор за управување со кредитен ризик - Скопје - Стопанска Банка АД Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Кредитен референт во Сектор за управување со кредитен ризик

Скопје

Рок за пријавување:

  • Стопанска Банка АД Скопје

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде