Vrabotuvanje.com - Хемиски инженер - аналитичар - Скопје - ЕУРОМАК-КОНТРОЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хемиски инженер - аналитичар

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕУРОМАК-КОНТРОЛ
 • Адреса: ул.Стогово бр.13А, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://www.euromakkontrol.com


Друштвото Еуромак-Контрол ДОО Скопје е стручно оспособена и специјализирана контролна организација, основана во 1999 во Скопје како Друштво за техничко испитување, контрола на квалитет и квантитет на стоки и консалтинг. 
 
ЕМК располага со акредитирана лабораторија за животна и работна средина и акредитирано инспекциско тело за контрола на квалитет и квантитет на стоки, акредитирани од страна на Институтот за Акредитација на Република Македонија.


 

ХЕМИСКИ ИНЖЕНЕР - АНАЛИТИЧАР
за работа во Лабораторијата на ЕУРОМАК-КОНТРОЛ акредитирана од страна на Институтот за Акредитација на Република Македонија.

 

Кандидатот треба да
ги исполнува следните критериуми:

 

 • Да има завршено високо образование (хемиски факултет)
 • Да има работно искуство во областа
 • Познавање на работа на компјутери
 • Активно управување со возило (Б - возачка дозвола)

Потребни способности и вештини: 

 

 • Флексибилен во извршување на работните обврски
 • Да поседува способност за организација
 • Комуникативност, лојалност, истрајност
 • Работа во тим и брзо и ефикасно завршување на зададените работни задачи​​Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги испратат ​преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Фармација и Биотехнологија изнесува 36.814 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде