Vrabotuvanje.com - Работник на бензинска пумпа - продавач на нафтени деривати - Струга - Струга - КМР-ПЕТРОЛ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник на бензинска пумпа - продавач на нафтени деривати - Струга

Струга

Рок за пријавување:

  • КМР-ПЕТРОЛ ДОО

КМР ПЕТРОЛ е бензинска пумпа со долгогодишна традиција и квалитет, која постои од 1996 година и е синоним за коректност во работењето. Бензинската пумпа се наоѓа на магистралниот пат на излез на Струга кон граничниот премин Ќафасан.

КМР ПЕТРОЛ има потреба од:

Работник на бензинска пумпа - продавач на нафтени деривати - Струга (3 извршители)

Потребни квалификации:
  • Завршено минимум ССС образованиe;
  • Со и без работно искуство од областа
  • Познавање на англиски јазик

Месечна плата во износ од 30.000 денари, платена прекувремена работа, исплата на 13-та плата, регрес за годишен одмор и бонус.

Работно време во 3 смени: прва смена 06.00-14.00, втора смена 14.00-22.00 и трета смена 22.00-06.00 часот.

Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови, своите биографии можат да ги испратат електронски преку полето "Брза Апликација" или да се јават на телефонскиот број 046/796-256.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде