Vrabotuvanje.com - Агент за недвижности - Скопје - ЕУРО ХОМЕ РЕАЛ ЕСТАТЕ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Агент за недвижности

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕУРО ХОМЕ РЕАЛ ЕСТАТЕ
 • Адреса: Ул.Мирче Мацан Бр.26, 1000 Скопје

Еуро Хоме, поради проширување на својот тим, има потреба од Агенти задолжени за посредување при продажба и издавање на недвижности.

агенти за недвижности
 

​Потребни квалификации:

 • Минимум средно образование
 • Познавање на работа со компјутер
 • Не е потребно претходно работно искуство

Личен профил:

 • Одлични способности за комуникација
 • Желба за надоградување
 • Позитивен став

Што нудиме?

 • Континуирана обука
 • Службен телефон
 • Пристап до канцеларија
 • Динамична средина за професионален развој
 • Над просечна заработка

 


Доколку сте заинтересирани, Ве молиме испратете биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде