Vrabotuvanje.com - Летна пракса за студенти - Росоман - Синцеритас АД Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Летна пракса за студенти

Росоман

Рок за пријавување:

  • Синцеритас АД Скопје
  • Адреса: Ул.Никола Кљусев бр.11, 1000 Скопје

За потребите на фармацевската компанија Синцеритас АД Скопје, во производниот погон во Росоман имаме потреба од објава на следните огласи:

Летна пракса за студенти

4-та година на Фармацевски факултет и на Природно математички факултет – насока биологија во капацитетите на компанијата во Росоман.

ОПИС:

  • Студентската пракса ќе им овозможи на студентите/дипломците да стекнат практично искуство при размножување на растенијата со примена на техника култура на ткиво и да го започнат првиот чекор на својата професионална кариера.

КОМПАНИЈАТА НУДИ:

  • За студентите компанијата ќе обезбеди превоз, оброк и парична надокнада согласно закон.


 

Доколку сте заинтересирани, Ве покануваме да се пријавите со својата Професионална биографија преку полето "Брза Апликација".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Фармација и Биотехнологија изнесува 36.814 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде