Vrabotuvanje.com - Менаџер на квалитет - Росоман - Синцеритас АД Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Менаџер на квалитет

Росоман

Рок за пријавување:

  • Синцеритас АД Скопје
  • Адреса: Ул.Никола Кљусев бр.11, 1000 Скопје

За потребите на фармацевската компанија Синцеритас АД Скопје, во производниот погон во Росоман имаме потреба од објава на следните огласи:

МЕНАЏЕР НА КВАЛИТЕТ

ПОтребни квалификации:

  • работно искуство во имплементација и работа со НАССР  систем,
  • работно искуство во имплементација и работа со НАССР  систем ISO стандарди, особено ISO 9001 стандард,  
  • работно искуство во имплементација и работа со стандарди на Добра земјоделска пракса (GAPs)

Образование:

  • Фармацевски факултет,
  • Технолошки и Природно математички факултет,
  • Земјоделски факултет-насока - квалитет и безбедност на храна


 

Доколку сте заинтересирани, Ве покануваме да се пријавите со својата Професионална биографија преку полето "Брза Апликација".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Фармација и Биотехнологија изнесува 36.814 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде