Vrabotuvanje.com - Стручен соработник во осигурување на квалитет/Quality Assurance Associate - Росоман - Синцеритас АД Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Стручен соработник во осигурување на квалитет/Quality Assurance Associate

Росоман

Рок за пријавување:

  • Синцеритас АД Скопје
  • Адреса: Ул.Никола Кљусев бр.11, 1000 Скопје

За потребите на фармацевската компанија Синцеритас АД Скопје, во производниот погон во Росоман имаме потреба од објава на следните огласи:

СТРУЧЕН СОРАБОТНИК ВО ОСИГУРУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ/QUALITY ASSURANCE ASSOCIATE

ПОтребни квалификации:

  • искуство во работа со ГМП стандарди;

Образование:

  • Дипломиран фармацевт ,
  • друго образование и работно искуство од фармацевска индустрија.


 

Доколку сте заинтересирани, Ве покануваме да се пријавите со својата Професионална биографија преку полето "Брза Апликација".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Фармација и Биотехнологија изнесува 36.814 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде