Vrabotuvanje.com - Домаќин - Свети Николе - Бауер Инвест Гроуп
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Свети Николе

Рок за пријавување:

  • Бауер Инвест ГроупБауер Инвест Гроуп е странска компанија во областа на фармацијата и нуди можности за усовршување на професионален план. Тимот од професионалци секогаш е спремен во пријатна и работна атмосфера да се вклучи во професионална соработка со вработените се со цел постигнување на подобар успех во компанијата. Компанијата во моментов има потреба од следните работни позиции:

Домаќин

дополнителни информации:

  • Бараме човек од внатрешноста на Р. Македонија, а работното место се наоѓа во околината на Св Николе.
  • Работната позиција е да се живее таму, со подмирени комуналии и смештај.
  • Одење дома е дозволено еднаш во месецот или на 30 дена.
  • Поголема предност имат луѓе- самци или брачен пар.

Доколку сакате да бидете дел од нашиот тим, испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде