Vrabotuvanje.com - Возач - Скопје - ПАРКЛЕНД ГРОУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ПАРКЛЕНД ГРОУП ДООЕЛ

Сместен во Градскиот Парк На Скопје, Parkland Hospitality Group – Park Hotel & Spa обезбедува услуги по највисоки стандарди. Нашиот хотел  е олицетворение на хармонија помеѓу елегантни форми и бои, софистициран стил, со што преставува место што го  прави прв избор за патниците.
 

Доколку сте тимски играч, иницијативни, ориентирани кон резултати, аплицирајте за работа во Parkland Hospitality Group на следната работна позиција: 


ВОЗАЧ

Работни задачи и обврски: 

  • Ги познава сообраќајните патишта и законските прописи од областа на безбедност на патиштата
  • Обезбедува ефикасни и безбедни транспортни услуги за гостите на хотелот
  • Одговорен е за хигиената и техничката исправност на возилото што се користи за транспорт на гости
  • Ги паркира возилата на гостите.


Потребни способности и компетенции:

  • Средно образование
  • Возачка дозвола - B категорија
  • Познавање на Англиски јазик.
 ​

Заинтересираните кандидати може да се пријават на огласот преку копчето Брза Апликација, за повеќе информации јавете се на 071388969 ​

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде