Vrabotuvanje.com - Касиер/ка - Охрид - МАКОТЕН ДООЕЛ Охрид
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Охрид

Рок за пријавување:

  • МАКОТЕН ДООЕЛ Охрид
Miniso
Казино Фламинго Охрид, Хотел Парк
 

ВРАБОТУВА КАСИЕР/КА

високи и редовни месечни примања
одлични можности за напредување
обезбедена храна и превоз
работа во светски позната и призната компанија

Испратете го вашето CV на apliciraj@casino-f.com

Казино Фламинго Охрид - ТИМ НА КОЈ ЌЕ САКАТЕ ДА МУ СЕ ПРИДРУЖИТЕ!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде