Vrabotuvanje.com - Рецепционер - Скопје - МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Miniso

КАЗИНО ФЛАМИНГО СКОПЈЕ ИМА ПОТРЕБА ОД

РЕЦЕПЦИОНЕР
 

Услови за извршување на работните задачи:

 • Степен на образование: Средно
 • Претходно работно искуство во областа ќе се смета за предност
 • Познавање на странски јазици: Задоволително познавање на англиски јазик, а познавање на албански и турски јазик ќе се смета за предност
 • Работа со компјутери: Познавање на основни програми на Microsoft office

 

Потребни вештини:

 • Тимско работење
 • Комуникативна, одговорна и лојална личност
 • Самоиницијативност и посветеност кон работата
 • Љубезност и позитивен став

 

 • Обезбедено оброк и пијалоци
 • Почетни месечни примања помеѓу 33.000 - 37.000 денари
 • Можност за напредок

Испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде