Vrabotuvanje.com - Мијач на садови во Панорама Водно - САЛВАТОРЕ - Скопје - ОК РЕСТОРАНТС & БАРС ДООЕЛ СКОПЈЕ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Мијач на садови во Панорама Водно - САЛВАТОРЕ

Скопје

Рок за пријавување:

  • ОК РЕСТОРАНТС & БАРС ДООЕЛ СКОПЈЕ
  • Адреса: Аминта Трети бр.29, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://www.sushico.mk

Панорама Водно - САЛВАТОРЕ има потреба од следната работна позиција

 

Мијач на садови - 3 извршители 

  • Почетна плата од 30.000 денари

 

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават ​преку полето Брза Апликација.

Контакт телефон: 070/250-597 - Зоран

 

 

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде