Vrabotuvanje.com - Работник за подготвување на сендвичи - Скопје - 5-КА Т.П. СЕНДВИЧАРА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник за подготвување на сендвичи

Скопје

Рок за пријавување:

 • 5-КА Т.П. СЕНДВИЧАРА

Сендвичара 5-ка има потреба од:
 

РАБОТНИК ЗА ПОДГОТУВАЊЕ НА СЕНДВИЧИ

Потребни квалификации:

 • ССС/ВСС;
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета како предност.

Ние нудиме:

 • Редовна плата
 • Топол оброк, кафе, пауза
 • Платен зимски и летен одмор
 • Неработен ден недела
 • К-15

Кандидатот треба да биде:

 • работоспособен,
 • одговорен,
 • искуство е неопходно,
 • способност за тимска работа

Работниот однос се заснова на неопределено работно време.


 

Сите заинтересирани кандидати да пратат CV преку полето Брза Апликација
Број за контакт: 078 424 731

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде