Vrabotuvanje.com - Хостеси (шанкерки, касиерки) (м/ж) - Територија Р. Северна Македонија - ДПТУ Сенатор Македонија ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хостеси (шанкерки, касиерки) (м/ж)

Територија Р. Северна Македонија

Рок за пријавување:

 • ДПТУ Сенатор Македонија ДОО Скопје
 • Адреса: бул.АВНОЈ, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://www.senator.mk

Компанијата СЕНАТОР МАКЕДОНИЈА има потреба од вработување на хостеси (шанкерки, касиерки) за работа во Автомат клубови за игри на среќа во Скопје.

Хостеси (шанкерки, касиерки)

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Работно познавање на компјутери
 • Не е потребно работно искуство

Личен профил:

 • Професионален однос кон клиенти
 • Сериозен и одговорен пристап кон поставените задачи
 • Комуникативна, одговорна и лојална личност
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Динамичност, желба за работа и тимски дух

Ние нудиме:

 • Пристојни услови за работа
 • Исплата на целосна плата (со вклучени минат труд, работа во празник, ноќна смена, прекувремени часови)

ЗВУЧИ ДОБРО?

Заинтересираните кандидати задолжително да испратат CV со фотографија преку полето Брза Апликација со назнака „Оглас за работа-(Градот каде што сакате да работите)“.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде