Vrabotuvanje.com - Пеглачи - конфекциски работници - Скопје - ОКИТЕКС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Пеглачи - конфекциски работници

Скопје

Рок за пријавување:

  • ОКИТЕКС ДОО

ОКИТЕКС ДOO Скопје објавува оглас за вработување во модна конфекција за следната работна позиција: 

Пеглачи - конфекциски работници

 

Услови :

  • Кандидати со и без работно искуство ( Пожелно е текстилна струка и искуство во истата област , но не е неопходно)

Краток опис на работни задачи : меѓуфазно и завршно пеглање.

Работно време од 07-14:30 h и две саботи во месецот .

Ние нудиме:

  • Вработување во стабилна, фамилијарна компанија, во строгиот центар на градот.
  • Континуирана работа во сигурна и безбедна работна средина.
  • Работа во климатизирани и чисти простории.
  • Можност за професионален развој и кариерно напредување.
  • Редовна исплата на плата.
  • Годишен одмор и регрес за годишен одмор (К-15).
  • Организиран доручек на сметка на компанијата.Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас испратете го Вашето 
преку полето брза апликација.
Контакт : 02/3296-235 ; 076/431-254 (понеделник - петок од 07 до 14:30)

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде