Vrabotuvanje.com - Администратор во Call Центар - Скопје - БОХ ПОСТ ДОО увоз-извоз Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор во Call Центар

Скопје

Рок за пријавување:

 • БОХ ПОСТ ДОО увоз-извоз Скопје

БОХ ПОСТ ДООЕЛ - новоотворена брзорастечка компанија за вршење на поштенски услуги на територијата на Р. Македонија и меѓународно, која нуди најдобри и најбезбедни решенија за достава на секаков вид на пратки, објавува оглас за вработување на:

АДМИНИСТРАТОР ВО CALL ЦЕНТАР

Потребни квалификации:

 • Претходно искуство е пожелно, но не е задолжително;
 • ССС/ВСС;
 • Одлично познавање на компјутерски алатки MS Office, Windows XP, програми за канцелариско работење;
 • Познавање на албански и англиски јазик-пожелно;
 • Способност да комуницира јасно и професионално;
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност.

Одговорности кои доаѓаат со работната позиција:

 • Следење на доставата на нарачките;
 • Организирање на нарачките во системот;
 • Координација со доставувачите со цел навремена достава на нарачките.

Компанијата нуди:

 • Одлични услови и тимска работа во средина со амбициозен и професионален тим;
 • Континуирана обука од страна на компанијата.

Доколку ги исполнувате горенаведените квалификации, Ве покануваме да испратите Ваша лична биографија (CV) преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде