Vrabotuvanje.com - Планер на локален транспорт - Скопје - ТЕХНОТРАНС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Планер на локален транспорт

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТЕХНОТРАНС ДОО

Технотранс е водечка логистичка компанија која работи во Македонија повеќе од 15 години. Партнери сме на неколку глобални компании. Нашиот успешен тим е составен од вработени кои имаат знаења, вештини и тежнеат кон тимската работа со што остваруваат врвни резултати и поставуваат високи стандарди во работењето. Како компанија која исклучително ги цени своите вработени ние постајоно инвестираме во нивен развој и унапредување на условите за работа.

Во моментов поради планско зголемување на оперативните капацитети бараме мотивирани кандидати кои би се приклучиле на нашиот тим.

Планер на локален транспорт

Работни обврски:
 • Организација и оптимизација на транспортни рути
 • Изготвување на тековни извештаи
 • Комуникација со дистрибутери
 • Следење на рутите за непречена достава на производ
 • Работа во САП систем
 • Придржување кон постапките и упатствата на компанијата, како и кон мерките за безбедност и заштита при работа
 
Услови:
 • Искуство во работење во Логистика ќе се смета за предност
 • Способност за тимска работа во динамична средина
 • Самоиницијативност, темелност, енергичност и целосна посветеност на работата
 • Организираност и одговорност
 • Способност за следење на инструкции за работа и работни упатства 
 • Прецизност и точност во извршувањето на работните задачи 
 
Што нудиме:
 • Фиксен и варијабилен надоместок на плата кој надминува 30.000 денари со можности за зголемување
 • Работа во добра работна средина и атмосфера
 • Стабилна работа со можност за напредок 
 • Осигурани на полно работно време 
 • Обезбеден квалитетен топол оброк 
 • Годишен одмор
 • Исплата на регрес за годишен одмор
 • Повеќе пати во годината обезбедени бесплатни пакети производи

Аплицирајте со испраќање на вашата кратка биографија преку ПОЛЕТО ЗА БРЗА АПЛИКАЦИЈА или на тел. број 078 / 256 679

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде