Vrabotuvanje.com - Готвачи и помошници готвачи - Скопје - ЛИМАК ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Готвачи и помошници готвачи

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЛИМАК ДОО
 
 

Limak Skopje Luxury Hotel

Limak Skopje HOTEL *****, recently opened the doors.

We are encouraging all qualified and enthusiastic people to apply for one of our available positions and become a proud and longterm staff member of our Limak Family.

Готвачи и помошници готвачи

 

CHEF DE PARTIE COLD – помошник готвач/ка за ладна кујна
COMMIE – помошник готвач/ка
BREAKFAST – припрема на доручек

 

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Завршено средно образование од областа на угостителство
  • Претходно работно искуство од минимум 2 години во угостителски објети
  • Дополнителни обуки од областа на угостителството ќе се сметаат за предност

ЛИЧЕН ПРОФИЛ:

  • Вредна и енергична личност
  • Самоиницијативност и посветеност на работата
  • Способност за тимска работа и работа под притисок
     

Аплицирајте преку полето Брза Апликација. Во исчекување сме да Ве запознаеме!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде