Vrabotuvanje.com - Техничка секретарка - Скопје - Panterfax
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Техничка секретарка

Скопје

Рок за пријавување:

За Пантер Факс ДООЕЛ:

Фирмата Пантерфакс работи со фармацевтски препарати уште од 2008 година. Регистрирана е како веледрогерија која работи со препарати Power Diem. До денешен ден претензира да работи со препарати кои се ретки на пазарот, со функција за тешко излечливи болести, како на пример препаратот Ендонорм кој ја пушта тироидната жлезда во нормална функција или поленовиот чај (кинеска традиција 140 години) кој многу добро делува на воспалена простата и зголемениот ПСА. ТИГ 10 кој делува на тешко изразени болести како карцином, слаб имунитет. Работиме и со препаратите глуко каре кои се користат на луѓето со дијабетес. 

Компанијата Пантерфарм во моментот работи на еден стар препарат од азиска земја кој извонредно делува кај карцином на простата, јајници и дојки кај жените. Истиот е веќе регистриран во Америка и многу други земји во светот каде што има одлични резултати.


Компанијата брои 7 вработени а еден дел од компанијата работи на медицински помагала и опрема со која ги задоволува потребите на купувачите и активно излегува на тендери во Р. Македонија.

Во моментот фармацевтот ќе работи заедно со директорот на регистрација на нови иновативни препарати, кои исто така имаат светска репутација во лечењето на разни болести.

ТЕХНИЧКА СЕКРЕТАРКА

Потребни квалификации:

 • ССС/ВСС
 • Познавање на Англиски јазик;
 • Високо познавање на MS Office;

Посакувани способности и вештини:

 • Комуникативност;
 • Одговорност и организираност;
 • Флексибилност за соработка со широк профил на луѓе;
 • Професионален и љубезен однос.

Одговорности:

 • Работа со клиенти, информации до нив
 • Одговор по реклами на ФБ
 • Работа со тендери (следи обука)
 • Праќање пораки до лекари по наша датотека/готови податоци

 

Плата по договор.

Доколку сте заинтересирани, испратете ја Вашата биографија (CV) преку полето ​"Брза Апликација".

За повеќе информации, посетете ја нашата веб страна http://panterfarm.mk/

Ние веруваме во природната медицина, бидејќи ништо не е совршено како природата!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде