Vrabotuvanje.com - Готвач - Скопје - АЛКАЛОИД АД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • АЛКАЛОИД АД

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде