Vrabotuvanje.com - Шанкер/ка - Скопје - Stone Bridge
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Stone Bridge

Поради повторно отворање на хотелот StoneBridge, имаме потреба од:

Шанкер/ка

Потребни квалификации:

  • Минимум завршено средно образование
  • Претходно работно искуство на иста позиција
  • Познавање на англиски јазик

Личен профил: 

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и педантност, со позитивен став
  • Професионален однос
  • Способност за индивидуална и тимска работа

 

Вашата професионална биографија (CV) можете да ја испратите преку полето Брза Апликација.

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде